NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm |
skladem
|
1 151 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ST13 bambus - šedá |
2 - 3 týdny
|
1 748 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, béžová látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 BG2) |
skladem CEN
|
2 331 Kč |
Celkem 2121 produktů
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, černý matný lak, nosnost (83168-14 BK)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A zlatá/černá, 50cm
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-303 WT)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační masážní křeslo s výhřevem, 8bodová vibrační masáž, zvedací systém, USB, šedá látka (TV-929 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Barová židle
Halmar H89 rám - černá, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Barová židle
Halmar H110 krémová / ořechová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Ořech |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
11 237 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 židle bílá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Křeslo
Halmar CLUBBY křeslo šedá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4218 OAK)
skladem CEN
4 690 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUPERT ořech
2 - 3 týdny
4 318 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, zelená AK-315 GRN2 (AK-315 GRN2)
skladem CEN
4 041 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Odkládací stolek
Ambiance KO-NB1510550 Odkládací stolek kovový 66 cm černá
skladem
725 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kov |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište