NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová |
2 - 3 týdny
|
1 311 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční, 90x48x41 cm, MDF, dekor divoký dub, černý kov (CT-G1090 OAK) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton) |
skladem
|
3 290 Kč |
Celkem 2954 produktů
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - černá, deska - bílá
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Regál
Halmar NARVIK REG1 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar VALDEZ šedá / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 690 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Manželská postel
Halmar MATILDA 160 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 469 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Křeslo
Halmar DELGADO tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO 2 rozkládací 140-220/80 deska: bílá, nohy: bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 640 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 140-220 |
Konferenční stolek
Halmar FELICIA rám - zlatá, deska - černá mramor (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Barová židle
Halmar H102 černá
2 - 3 týdny
1 341 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar FARA kompozit - tlenek magnezu, bílá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar ADRIANO 2 otočné černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar HERMES popelavá (tkanina MARKOS 14-#22)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001530 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | hořčice |
| Materiál desky: | Kov |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
