NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY) |
skladem CEN
|
342 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 2954 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolky
Halmar ELZA sestava, ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar PALAZZO 150 (3D) černá mat/ dub (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 150 |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 240 bílá (12 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar GASLY kancelářské křeslo růžová
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Barová židle
Halmar H123 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Ořech |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810seda 45 x 45 cm šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 COF3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
TV a relaxační křeslo
Autronic s elektrickým ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage, 1 motor 240V (TV-4094 LAN3)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 811 Kč
| Barva primární: | Lanýžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - černá, nohy - bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 skořicová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001430 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Houpací křeslo
Autronic šedá, látka, AK-373 GREY2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Knihovna
Forte Mauro MXXR331-D95 ,107x107x33cm, barva dub, 1*karton
skladem
2 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 107 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
