NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar K386 růžová |
2 - 3 týdny
|
1 839 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LINDA 120 černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 261 Kč | |
| 3 |
|
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/70/70 dub olej |
skladem
|
3 108 Kč |
Celkem 2944 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 60 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-024 BK)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100 cm,masiv dub, zkosená hrana, kovová noha, černý lak (DS-M200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
19 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar KERRY BIS wenge/tmavě hnědá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva primární: | Wenge |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel
Halmar ASENTO 160 - hořčicová tap. Element 8 (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 101 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | hořčice |
| Materiál: | Čalounění |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Moderní jídelní židle
Halmar K214 židle tmavě krémová / dub medový (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K400 židle černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Odkládací stolek
Homestyling KO-AAE442400 sada 2 ks pr. 50 / 57 cm
skladem
1 871 Kč
| Barva: | Černá/hnědá |
| Materiál desky: | Dřevo |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810seda 45 x 45 cm šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech. (HT-W1578 WAL)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 OLW)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Matrace
HG Style PURE FOAM 18/SB-0/ 90x200
skladem
4 590 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - kašmír (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Konferenční stolek
Halmar ITAKA sestava konferenčních stolků, popelavá mramor grafit
2 - 3 týdny
3 739 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Kámen |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Televizní stolek
Jurek Meble Mia 6 dub/černá 150/50/41cm
skladem
3 800 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
