NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY) |
skladem CEN
|
2 490 Kč | |
| 3 |
|
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton |
skladem
|
2 990 Kč |
Celkem 2943 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 LAN2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DRAKE černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS PARIS vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 šedá
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar MARVEL bordó / černá
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Bordó |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Houpací křeslo
Halmar MAX BIS PLUS olcha
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Regál
Halmar REG19 dub sonoma / černá
2 - 3 týdny
2 672 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 190 |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kuchyňská linka
Halmar DARIA 240 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 650 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Bílá |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar KARIM šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 691 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar XENA obdelník černá / přírodní (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
Halmar LIMA W-1 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Polička
Halmar RANDOM P-2 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Botník / taburet
Autronic Botník / taburet, police, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1012 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Výška (cm): | 45 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
