NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K386 růžová |
2 - 3 týdny
|
1 839 Kč | |
| 3 |
|
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 727 Kč |
Celkem 2943 produktů
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 174 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-04A WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100 cm,masiv dub, zkosená hrana, kovová noha, černý lak (DS-M200 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
19 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar KERRY BIS wenge/tmavě hnědá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva primární: | Wenge |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar ASENTO 160 - hořčicová tap. Element 8 (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 101 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | hořčice |
| Materiál: | Čalounění |
Konferenční stolek
Halmar CECILIA_S bílá mramor / šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 489 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál desky: | Keramika |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 GREY)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K400 židle černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 židle skořicová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (CT-S8010 YEL2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 OLW)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GRN3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, DCL-973 BK4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar MERCI konferenční stolek černý artisan
2 - 3 týdny
3 546 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Dřevotříska |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
