NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah cappuccino látka, 2 motory (TV-1171 CAP2) |
skladem CEN
|
13 041 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Halmar W50 černá |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč |
Celkem 2943 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, šedá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 501 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 modrá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 hořčicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar BARETTI dub artisan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 526 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0315 dub (1033152111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 033 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 CAP2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar MILANO 1S modrá tap. Castel 74
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x76 cm, MDF deska, 3D dekor dub san remo. (HT-W1578 SRE)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Konferenční stolek
Halmar ALESSIA béžová mramor černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kámen |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-1 150 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 147 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VERTIGO, pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 951 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Matata Red 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U59 ,80x82,3x34cm, barva sv.zelená, 1*karton
skladem
2 300 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, krémová, kůže,TV-B3980 CRM3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Kůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar LEILA 2 konferenční stolek, bílý mramor černý
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
