NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus (KA-G303 SIL2) |
skladem CEN
|
3 231 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva dub. Baleno v ochranné fólii. (P-005 DUB) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč |
Celkem 2943 produktů
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-212 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Polohovatelné křeslo
Halmar CARLITO rozkládací béžová
2 - 3 týdny
4 887 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Pohovka |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Barová židle
Halmar H45 jasně dub/černá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MIGUEL deska - ořechová, noha - ořechová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Konferenční stolek
Halmar PAMPA se stoličkami deska: ořech, nohy: černá, konferenční stolek: šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar RICARDO rozkládací šedá mramor (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 929 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Manželská postel
Halmar VERONICA 160 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-2 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 055 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar JUTA EF ( možnost instalace krbu ) černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VENOM 160-210/90 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 404 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 80x80x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-316 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle šedá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, mdf, bílá, ABO-G1016 WT (ABO-G1016 WT)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Luxusní ložní povlečení
Pip Studio perkálové povlečení Casa di Pip bílé 140x200 + 70x90 cm
skladem
1 999 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
