NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / třešeň (82646 BR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 09 (světle hnědá) |
2 - 3 týdny
|
2 306 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2) |
skladem CEN
|
1 090 Kč |
Celkem 2943 produktů
Křeslo
Autronic potah bílá látka bouclé, nohy masiv kaučukovník (AK-309 WT2)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar BLOOM šedá / černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar HARISSA_G rám - zlatá, deska - černá mramor
2 - 3 týdny
549 Kč
| Barva: | Černá, zlatá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 růžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar LIBERTO krémová / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 385 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Houpací křeslo
Halmar MAX BIS PLUS bílá
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Psací stůl
Halmar MEZO B1 vícebarevný
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA sestava, mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Konferenční stolek
Halmar ZENGA černá / dub zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Regál
Halmar LIMA REG3 dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 901 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar KARIM béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 691 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar ROLO černá / dub přírodní
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Překližka |
Vitrína
Halmar LAMINO W-1 dub/černá, nohy: černá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 944 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 191 |
tLELE
Jurek Meble Alsy 10 antracit/ aloe 123/43/43cm
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 43 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, látka, CT-291 GRN2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, CT-V4081 BK4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
