NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / černá (ABD-1210 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční 55x55x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1134 WT) |
skladem CEN
|
495 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, látka černá (TAB-461 BK2) |
skladem CEN
|
261 Kč |
Celkem 2942 produktů
Polička
Autronic Polička nástěnná, sada 3 ks, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno ve fólii (P-008 SON)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 30 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-061 OAK)
skladem CEN
130 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar DAKOTA kouřové / přírodní
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Sklo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Set moderní jídelní stolek se židlemi
Halmar NANDO sestava + 2 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINTER kulatý, černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar EDWARD stůl rozkládací dub medový / bílá, nohy: dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-200 |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál s 6 košíky
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 35 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, černá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 3 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8325 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 590 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar ALESSIA béžová mramor černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 955 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U59 ,80x82,3x34cm, barva sv.zelená, 1*karton
skladem
2 300 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
