NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Konferenční stolek, 110x60x42 cm, deska MDF, dekor divoký dub, kov - černý mat (AHG-260 OAK) |
skladem CEN
|
3 411 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční 85x48x40 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1182 WT) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA šedá |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2942 produktů
Barová židle
Halmar H101 šedá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tyrkysová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Tyrkysová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE 2 tkanina šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031595401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
37 251 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar UNI šedá/šedá lesk(2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 380 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 92 cm |
Botník
Autronic Botník, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1014 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 židle šedá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar OREO konferenční stolky sestava bílá mramor / černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Halmar TYRION křeslo černá
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 GRN2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah šedá manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar VIGO 180 černá/bílá lesk
2 - 3 týdny
3 617 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Vítrína
Halmar VERA vitrína 110 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 765 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Regál
Autronic kov, černá, AUR-G2120 BK
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 180 cm |
Televizní stolek
Halmar GRANERO bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 787 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56.7 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
