NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl konferenční 55x55x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1134 WT) |
skladem CEN
|
495 Kč |
Celkem 2942 produktů
Křeslo
Autronic potah bílá látka bouclé, nohy masiv kaučukovník (AK-309 WT2)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar BLOOM šedá / černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Psací stůl
Halmar MEZO B1 vícebarevný
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Konferenční stolek
Halmar BARETTI dub artisan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 526 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál s 6 košíky
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 35 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, černá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 3 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8325 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 590 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar ALESSIA béžová mramor černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kámen |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-1 150 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 147 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Matata Red 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U59 ,80x82,3x34cm, barva sv.zelená, 1*karton
skladem
2 300 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
