NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty chrom / bílá (ABD-1201 WT) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40 |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl konferenční 120x60x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1184 WT) |
skladem CEN
|
1 161 Kč |
Celkem 2942 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka krémová COWBOY / chrom (HC-486 CRM3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-212 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Polohovatelné křeslo
Halmar CARLITO rozkládací béžová
2 - 3 týdny
4 887 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Pohovka |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K478 černá - bílá
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MIGUEL deska - ořechová, noha - ořechová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Konferenční stolek
Halmar PAMPA se stoličkami deska: ořech, nohy: černá, konferenční stolek: šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar RICARDO rozkládací šedá mramor (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 929 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Manželská postel
Halmar VALERY 160 cm se zásuvkami šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar JUTA EF ( možnost instalace krbu ) černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva tmavý ořech (160-240x90x74 cm)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 189 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Tmavý ořech |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Vitrína
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 869 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Kancelářské křeslo
Halmar RINO kancelářské křeslo šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 601 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble III WZ-0424 dub (1034240501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
42 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 80x80x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-316 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle šedá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Botník
Autronic Botník, mdf, bílá, ABO-G1016 WT (ABO-G1016 WT)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 180 s možností krbu černá mat/ černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
