NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty chrom / bílá (ABD-1201 WT) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Konferenční stolek, 110x60x42 cm, deska MDF, dekor divoký dub, kov - černý mat (AHG-260 OAK) |
skladem CEN
|
3 411 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA šedá |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2946 produktů
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-303 WT)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 šedá / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO dub medový / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
2 144 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Odkládací stolek
Homestyling KO-A67100080 pr. 39 x 55 cm kov / dřevo
skladem
868 Kč
| Barva: | Černá, přírodní |
| Materiál desky: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BONELLO deska - šedá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 375 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné olivová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, šedá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, bílý plast (CT-X7029 WT)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Bílá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar DERRICK rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 475 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Barová židle
Halmar H95 černá
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 CRM2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, manšestrová látka, HC-X1128 YEL2 (HC-X1128 YEL2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Konferenční stolek
Halmar TRESSE konferenční stolek zelený
2 - 3 týdny
3 719 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | Lamino |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
