NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stůl konferenční 120x60x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1184 WT) |
skladem CEN
|
1 161 Kč | |
| 2 |
|
Halmar DINGO šedá-černá |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2946 produktů
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 433 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar CAMBELL rozkládací, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 325 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 bílá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K485 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 623 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar VISION bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K458 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble III WZ-0159 dub (1031591701) (2 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 056 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Halmar CLEMENTE stůl deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 323 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 béžová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Bogolan Multi 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, ořech, APC-3218 OAK
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Konferenční stolek
Halmar TESS černá/ bílá LISTWA
2 - 3 týdny
2 814 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
