NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / natural (82646 NAT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Televizní a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka, 2 motory 240V2 (TV-1171 GREY2) |
skladem CEN
|
13 041 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 090 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah bílá ekokůže, černé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná pod (HC-484 WT)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar BERKEL černá-šedá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERLIN rozkládací 160/220 cm, deska - ořechová, rám - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 264 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Set dřevěný jídelní stůl se židlemi
Halmar CORDOBA + 4 židle
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K338 hnědá
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K390 krémová / tmavě šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar BULLET 180 cm černá, nohy: zlatá
2 - 3 týdny
4 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 58,00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. Solo 265
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar EVA černá połisk/černá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 56 |
Křeslo
Halmar MARVEL šedá / černá
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Elektrické rozkládací křeslo
Halmar SEMIR, zásuvka USB, skořicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Barová židle
Autronic Židle barová, zelená látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (AUB-X7015 GRN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Zelená |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová šedá látka (ASB-4170 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 601 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 631 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Polohovací křeslo
Halmar PEGAS lenoška popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 622 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SILVESTRO pracovní deska - tmavý popel, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 420 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180-220 |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-X7015 YEL2
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, šedá, látka, TV-B3973 GREY2
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
