NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / bílá (ABD-1210 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 3 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 292 Kč |
Celkem 2960 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
14 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Moderní jídelní židle
Halmar K390 krémová / tmavě šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 béžová
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar BULLET 180 cm černá, nohy: zlatá
2 - 3 týdny
4 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 58,00 |
Kuchyňská linka
Halmar AMANDA 2 260 skořicový akát/dub navara (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 536 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Skořicová |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Křeslo
Halmar OPTIMA cappuccino - béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 81 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-2 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 116 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 110 |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva tmavý ořech (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech pacific |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Konferenční stolek
Halmar ROSA konferenční stolek bílá mramor / šedá mramor / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kancelářské křeslo
Halmar SOCKET kancelářské křeslo bílá-černá
2 - 3 týdny
2 388 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 židle šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCL-X7018 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová šedá látka (ASB-4170 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 601 Kč
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, černá, látka, DCL-V2017 BK2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
