NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ELIZABETH 240 korpus: bílá, přední barva: bílá mat (10 karton) |
2 - 3 týdny
|
13 147 Kč | |
| 3 |
|
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton) |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva šedivá, vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 GREY)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník (AK-310 PINK2)
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 868 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 80x80x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F080 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 60 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-024 BK)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K224 cappuccino
2 - 3 týdny
1 483 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MUSCA deska - šedá mramor, noha - jasně šedá / zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 789 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Houpací křeslo
Autronic potah světle modrá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-371 BLUE2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K214 židle tmavě krémová / dub medový (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO růžová
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Matrace
HG Style PURE FOAM 18/SB-0/ 90x200
skladem
4 590 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90cm, lamino, dub, HT-R5316 OAK
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Relaxační křeslo
Autronic béžová, sametová látka, AK-303 CRM2
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar ITAKA sestava konferenčních stolků, popelavá mramor grafit
2 - 3 týdny
3 739 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, sametová látka, DCH-425 BR4
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
