NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva, kov / plast, chrom (ABD-1212 WT) |
skladem CEN
|
315 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, přírodní odstín, v - 186 cm (F-2059 NAT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál dřevěný, 6 polic, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N134 NAT) |
skladem CEN
|
891 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-044)
skladem CEN
790 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 76 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Sedačka
Autronic AK-322 PINK2 Dvoumístná sedačka, potah starorůžová látka, dřevěné nohy - masiv kaučukovník
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Materiál: | Látka |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-009 WT2)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Ložní povlečení
Matějovský GOLD bavlna deluxe 140/200+70/90
skladem
1 069 Kč
| Barva: | Tmavě šedá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Psací stůl
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Konferenční stůl
Autronic Stůl konferenční, deska slinutá keramika 120x60, bílý mramor, nohy šedý kov (AHG-284 WT)
skladem CEN
3 861 Kč
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
Konferenční stolek
Signal VANESSA kulatý, kov černá, tvrzené sklo černé, 80x80 cm
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Konzolový stolek
Halmar CARMEN přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | Lamino |
Regál
Halmar CABOTO bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 022 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Křeslo
Halmar AMORINITO jasně růžová / zlatá
2 - 3 týdny
4 023 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolky
Halmar FORMOSA sestava, bílá mramor / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 131 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 277 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 727 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1014 OAK (ABO-G1014 OAK)
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 81 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
