NÁBYTEK
Celkem 2959 produktů
Vitrína
G+K Meble Vitrína I WZ-0315 dub (1033150111) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
23 094 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Křeslo
Signal GISELLE růžová typ 236 / syntetická kůže béžová typ 237
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 360 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B044 NAT
Poslední kus
skladem CEN
1 521 Kč
| Výška (cm): | 60 cm |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Komoda
Karpiš Creativ 90 160x45x90cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
55 150 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Vitrína
Karpiš Creativ 100x40x190cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
69 129 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Psací stůl
Katmandu Simona II 75/138/55 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
| Šířka (cm): | 137.5 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
