NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar MERCURY sestava, rám - stříbrná, sklo - kouřové |
2 - 3 týdny
|
6 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar FELIPE tmavě šedá |
2 - 3 týdny
|
4 399 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 066 Kč |
Celkem 2959 produktů
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble II WZ-0169 (1031691801) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 596 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová ekokůže, pohupová podnož broušený nerez (DCL-D1277 CRM)
Poslední kus
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Vitrína
Forte Louoto LTOV723R-M946 ,61x198x42cm, barva dub artisan/ písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 000 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 197.2 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE s opěrami imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 500 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína masiv
Siudy Napoli 70, dubová 1040x400x1900cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Rohová sedací souprava
ARKOS Padi, pravá, látka: Riviera 95
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
24 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Sedací souprava
GMP 20L_Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 990 Kč
| Šířka (cm): | 172.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Manželská postel
Klinmam Comfort Laguna 180x200, barva: Light Brown
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
Zrcadlo
Bizzotto YAMIR D72 zlaté kulaté
Poslední kus
skladem
3 500 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Výška (cm): | 72 cm |
Manželská postel
Novaluna BELLAGIO P0301021, 180x200STD Basic, T3462 A01
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 400 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Manželská postel |
Manželská postel
ARKOS Horizon 160x200, čelo: Basic,látka: Letto 11, béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
