NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, černý plast/chrom (ABD-1213 BK) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3) |
skladem CEN
|
1 161 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DOROTEA ořech (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 490 Kč |
Celkem 2959 produktů
Čalouněná postel
Serabed MOON SET 180x200, s matrací , SB37 - béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A černá/pomeranč, 50cm
Poslední kus
skladem
2 832 Kč
| Barva: | Černá/oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 6 dub masiv 160x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Signal POPRAD borovice patyna/bronz-medová 160X90cm
Poslední kus
skladem
4 873 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Skandinávský |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Křeslo
Signal Clover Brego černá podnož/kari 68
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Knihovna
Jurek Meble ALSY 3 antracit/béžová 63/195/43 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 500 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška: | 195 cm |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/aloe 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 87 |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Kambio 180x90cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 900 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Sedací souprava
ARKOS Hugo mini universal , látka : Solid 83
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
18 990 Kč
| Šířka (cm): | 217 cm |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Barová židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 800 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Barva sedáku: | Hnědá |
| Barva kostry: | Černá |
Rohová sedací souprava
ARKOS Dante - pravá strana, látka: Curio 57
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 900 Kč
| Šířka (cm): | 145.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Červená |
Manželská postel
ELTAP POINTT 180x200 s ÚP, látka: Xillar 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Manželská postel |
Dřevěná jídelní židle
Ton La Zitta, buk, barva C570, kluzák teflon
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 080 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Masiv |
Dřevěná jídelní židle
Ton 315314/47 314, buk, barva C610, síťka Polo 6 beige + umělá síťovina černá, kluzák teflon
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 440 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Nosnost (kg): | 110 |
Pohovka
EgoItaliano PACO (2x el.výsuv) kůže Bull 6329, 208cm, code: 1342
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
72 400 Kč
| Šířka (cm): | 208.00 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva primární: | Hnědá |
Vitrína
Katmandu Collodi 2D, 140/85/37 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 740 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 140 cm |
Sedací souprava
Dodič SENATOR 030, trojsed fixní, látka: NEPAL 9517
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Olivová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
