NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar AURELIUS bílá |
2 - 3 týdny
|
3 505 Kč | |
| 2 |
|
Halmar 140x100 cm, polypropylen, barva: mléčná |
2 - 3 týdny
|
508 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AMORINITO jasně růžová / zlatá |
2 - 3 týdny
|
4 023 Kč |
Celkem 2959 produktů
konferenční stolek
Signal TIFFANY B zlatá/černá, 70cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Rozkládací křeslo
Signal ARES šedá typ 158
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Vitrína
Forte SAITAMA SQMV721R-M826 dub/světle šedá (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 690 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 200x100x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm (DS-H200 DUB)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Konferenční stolek
Jurek Meble Ademo 9 ořech 100/45/60cm
Poslední kus
skladem
3 400 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Rohová sedací souprava
ARKOS Dante - pravá strana, látka: Curio 57
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 900 Kč
| Šířka (cm): | 145.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Červená |
Televizní stolek
Forte Louoto 225x58x42cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 57.7 cm |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Konferenční stolek
Atlas CT-72, dub, olej natur, podnoží RAL černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 260 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Atlas CT-90, dub, olej natur, podnoží RAL černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej Tabacco
Poslední kus
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Masiv |
Manželská postel
Serabed MOON 180x200 SB63 - šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 000 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Pohovka s rozkladem
Nabsul Peasta 2R, látka: Rober C/14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 600 Kč
| Šířka (cm): | 250.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Khaki |
Sedací souprava
ARKOS Wena 3+1+1, látka: Diosa 16
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Šířka (cm): | 225 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Dřevěný jídelní stůl s rozkladem
Katmandu Orbetello 74,5/90/90-190 dub olej (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
