NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 971 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 3 |
|
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5) |
skladem
|
13 490 Kč |
Celkem 2959 produktů
Křeslo
Autronic Křeslo, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-321 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
casarr RUMA sapphire
Poslední kus
skladem
1 200 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolky
Signal ITALIA II sestava ořech/černý 80x80 cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 409 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Moderní jídelní stůl
Forte HIGH ROCK HUDT403-M219 (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 300 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 166.00 |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Křeslo
GMP WAGNER 10 Unique 9502/Gibson 9502
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 390 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěný jídelní stůl
Gregory Dubový masivní 140x90
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 490 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Pohovka
LBO ANGEL 2,5 SF, látka : Pepper 10 Stone
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 900 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Konferenční stolek
Karpiš Creativ KS 60x60x45cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 724 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Sedací souprava s rozkladem
GMP OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Televizní komoda
Karpiš Creativ 200x45x45 dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
35 687 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 45 cm |
Pohovka
LBO GRANDE 3FBA, látka LETTO 38
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Konferenční stolek
Katmandu Monti 39/61/61 dub olej Tabacco (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Rohová sedací souprava
ARKOS WALENCJA - pravá strana , látka: Diosa70
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 990 Kč
| Šířka (cm): | 235 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Sedací souprava
LBO ECLIPSE 1HOBKL-E-2KF-PKR, látka: Storm 71 - Blue Sky
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
45 200 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Modrá |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
