NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / bílá (84186 WT) |
skladem CEN
|
765 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč |
Celkem 2959 produktů
Odkládací stolek
Dřevotvar TRIANGLE dub masiv 29190
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 980 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech (BT-6778 WAL)
Poslední kus
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120-150 |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 010 115x150x45_dub,olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
32 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 150 cm |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0583 140x200 (1055830101) (4 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 836 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Konferenční stolek
Signal EOS D, MDF dub Artisan/černá, 60cm
Poslední kus
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Vitrína
Forte GALACTIQUE CNF2R711R-M845 dub / písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 181 |
Manželská postel
MW NEX 140x200 dřevo buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Komoda
Jurek Meble Ademo 4 ořech 126/92/41cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 92 |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Creativ 180x90+80cm dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
60 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Manželská postel
Gregory Venus 2 180x200 dub - rám
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Dita 160x90+2x50cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
58 647 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Věšák
Signal PRIMO dřevo_ buk/černá, 156cm
Poslední kus
skladem
1 790 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Plast, dřevo |
| Výška (cm): | 156 cm |
Křeslo
Nabsul Dublin1 křeslo, látka: Como 1
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Sedací souprava
LBO ARTE BKL-2FR , látka : VERA 5
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
44 100 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
