NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY) |
skladem CEN
|
4 311 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč |
Celkem 2959 produktů
Konzolový stolek
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm
Poslední kus
skladem
3 450 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Dřevěný rozkládací jídelní stůl
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 016 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
3 990 Kč
| Rozklad: | Ne |
Rozkládací jídelní stůl
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-165 |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 179 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Křeslo
GMP HAVANA 10 Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 990 Kč
| Barva primární: | Cihlová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A černá/zelená, 50cm
Poslední kus
skladem
2 848 Kč
| Barva: | Černá/zelená |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní stůl
Signal AMADEO II ořech / černá mat 90cm
Poslední kus
skladem
2 311 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Noční stolek
Serabed ARIA , látka: SB 37- béžová
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 55 cm |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Televizní komoda
Forte MAREDA MAQT121R-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 52.00 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U72 terracotta (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 42 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej
Poslední kus
skladem
3 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Sedací souprava
Arkos LEO I-R-II, látka: Cremona 04 - levý roh
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 900 Kč
| Šířka (cm): | 326 cm |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Psací stůl
Forte Milles TEFB221-U60 ,125x77x53, barva písková, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 124.8 cm |
Sedací souprava
LBO ARTE 2FL-BKR Aphrodite 5 DOVE
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
44 100 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
LBO Kenzo OBKL-2FR látka: Tauro 8204-Espresso
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 900 Kč
| Šířka (cm): | 243 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
Dodič RENE (031+62 ) levá, látka: Nepal 9316
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 900 Kč
| Šířka (cm): | 292 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
