NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar CASSANDRA S 140 cm černá-bílá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 263 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 černá velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 béžová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K489 šedá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Křeslo
Halmar OSLO 1S tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 781 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar PORTO 2 bílá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO chrom/C4 béžová
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Komoda
Halmar LOTTA 110 (4D) dub wotan/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 119 cm |
Křeslo
Halmar AGUSTIN 2 hořčicová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 370 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar KEVIN světle šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 035 Kč
| Barva: | Světle šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | světle šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO černá, OBAN EF019
2 - 3 týdny
1 016 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar DELGADO námořnická
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIAGO obdelník rozkládací 90-125/90 deska: dub, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90-125 |
Komoda masiv
Siudy Napoli 30, dubová 1000x400x950cm ( karton*2)
Doprava zdarma
skladem
17 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Křeslo
Autronic Křeslo ušák, šedá AK-315 GREY2 (AK-315 GREY2)
skladem CEN
4 041 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ALFREDO stůl rozkládací, bílý mramor černý (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Křeslo
Autronic ušák, béžová, látka, AK-H9206 CRM2
skladem CEN
3 951 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište