NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 182 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80001-06B BK) |
skladem CEN
|
621 Kč | |
| 2 |
|
Homestyling KO-C80652680 textilní 75 x 46 x 160 cm |
skladem
|
439 Kč | |
| 3 |
|
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40 |
skladem
|
1 890 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K499 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar VERTIGO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 636 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130 cm |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 kraft bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 192 |
Moderní jídelní stůl
Halmar OSMAN rozkládací, bílá mramor / černá (2p=1szt) (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 755 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0315 dub (1033152111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 033 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar EDWARD stůl rozkládací dub medový / bílá, nohy: dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 židle béžová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál s 6 košíky
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 35 |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 béžová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar HILARIO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 766 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 200x100x76 cm, MDF deska, 3D dekor dub san remo. (HT-W1578 SRE)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah růžová manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 PINK2)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Halmar SCAMPI popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar BETTY s nastavitelnou pracovní deskou bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 784 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
Knihovna
Forte Mauro MXXR411-D41F ,38x142x33cm, barva dub pískový, 1*karton
skladem
1 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 141 cm |
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, manšestrová látka, DCH-V4009 GREY6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar LEILA 2 konferenční stolek, bílý mramor černý
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka, TV-B3973 BR2
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
