NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 2 |
|
Forte GALACTIQUE CNF2T501-M821 (1*Karton) |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet z magnesia - domečky po obvodu, oranžové (MT768 OR) |
skladem CEN
|
1 796 Kč |
Celkem 2959 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
14 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Konferenční stolek
Halmar CAMILA dub zlatá/černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORETTI rozkládací deska - dub zlatá / šedá, nohy - antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 687 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118 - 148 |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kuchyňská linka
Halmar AMANDA 2 260 skořicový akát/dub navara (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 536 Kč
| Šířka (cm): | 260 |
| Barva: | Skořicová |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MASSIVE rozkládací 160-250x90x77 cm jasně dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 202 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Konferenční stolek
Halmar NEA barva dub wotan
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Regál
Halmar BOLIVAR REG2 dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 155 cm |
Křeslo
Halmar OPTIMA cappuccino - béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar VIVALDI rozkládací deska - bílá mramor, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 401 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 89 cm |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 81 |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-2 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 116 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 110 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub wotan - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar ROSA konferenční stolek bílá mramor / šedá mramor / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Kancelářské křeslo
Halmar SOCKET kancelářské křeslo bílá-černá
2 - 3 týdny
2 388 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
