NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 šedá / j. šedá
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Komoda
Halmar BULLET KM-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 73.00 |
Konferenční stolek
Halmar KWADRO barva tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | tmavý ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Set moderní jídelní stolek se židlemi
Halmar NANDO sestava + 2 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K553 šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINTER kulatý, černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 320 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0315 dub (1033152111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
23 779 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Televizní stolek
Halmar VIGO televizní stolek GLASS 180 KORPUS šedá
2 - 3 týdny
2 926 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 30 cm |
Barová židle
Halmar H101 barová židle černá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah růžová manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-314 PINK2)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Jurek Meble Ademo 9 ořech 100/45/60cm
skladem
2 008 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Relexační křeslo
Halmar AMORE lenoška béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 073 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Relaxační křeslo
Autronic růžová, sametová látka, AK-303 PINK2
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Pohovka
Halmar LARIX popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 035 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar GINA konferenční stolek, přírodní zelený
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál desky: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište