NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
Celkem 2960 produktů
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Regál
Autronic Servírovací stolerk / regál na kolečkách s úložnými košíky, kostra MDF, vrchní deska bambus. (DR-043)
skladem CEN
850 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 76 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BK)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva bílá. Baleno v ochranné fólii. (P-002 WT2)
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá matná (P-009 GREY2)
skladem CEN
675 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Sedačka
Autronic Dvoumístná sedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-322 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Šířka (cm): | 129.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 50x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-072 OAK)
skladem CEN
342 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 40 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-062 OAK)
skladem CEN
130 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Kancelářská židle
Autronic potah růžová látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 PINK)
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar AURELIUS bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 505 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Křeslo
Halmar LUXOR bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar LUXOR tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 745 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 161 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2)
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 462 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 170 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
