NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar K247 bílá-dub medový |
2 - 3 týdny
|
1 595 Kč | |
| 2 |
|
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 476 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč |
Celkem 2958 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 BLUE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 GREY)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2)
Poslední kus
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic béžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 BGE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Barová židle
Halmar H46 bílá-černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní židle
Halmar K563 ořechová / šedá / černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar FIDEL šedá
2 - 3 týdny
2 256 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton)
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Coffe stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Polštář z paměťové bio pěny
Perdormire Bio Moore Levandule 72 x 42 Bio moore
Poslední kus
ihned k expedici
2 290 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 80x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4108 OLW)
skladem CEN
2 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek 69x69x43cm, kov CT-F4114 WT
skladem CEN
2 290 Kč
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolek
Signal OSLO L2, průměr 80cm, dub+sklo
Poslední kus
ihned k expedici
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Sklo |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
