NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Polička nástěnná 48 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-064 OAK) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Halmar W50 černá |
2 - 3 týdny
|
1 930 Kč | |
| 3 |
|
Autronic černá látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 BK3) |
skladem CEN
|
1 791 Kč |
Celkem 2959 produktů
Barová židle
Halmar H101 barová židle černá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H89 rám - černá, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 tmavě zelená / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 šedá / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 námořnická
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 hořčicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Polička
Halmar RANDOM P-2 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 bílá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-2 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, bílý matný lak, nosnost 1 (83168-14 WT)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, černý matný lak, nosnost (83168-14 BK)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (CT-S8010 YEL2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, nohy bukové dřevo (CT-751 LAN2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
