NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2) |
skladem CEN
|
333 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-414 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Autronic Stůl konferenční, set 2 ks, MDF deska, dekor divoký dub, kovová podnož, černý lak (CT-X7123 OAK)
skladem CEN
1 190 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor staré dřevo, kov - černý matný lak (ABO-W2124 OLW)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001530 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | hořčice |
| Materiál desky: | Kov |
Odkládací stolek
Ambiance KO-X99001430 Odkládací stolek kovový 66 cm
skladem
1 195 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva bílá
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
konferenční stolek
Halmar NEA obdelník barva tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 199 Kč
| Barva: | tmavý ořech |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
casarr RUMA sapphire
Poslední kus
skladem
1 200 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik hořčicová
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 židle plastik bílá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Polička
Halmar MERCI polička černý artisan
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 hořčicová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 241 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Konferenční stolek
Halmar ACUNA deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 250 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
