NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat (HT-430 CAP) |
skladem CEN
|
9 490 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LANCE stůl + 2 židle, bílá |
2 - 3 týdny
|
2 093 Kč | |
| 3 |
|
Halmar OPTIMA béžová |
2 - 3 týdny
|
5 639 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, PC mech. s aretací (KA-Y309 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Posuvná vertikálně |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, nohy černý kov (CT-283 BK2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Šatní skříň
Halmar MILO UNI se zrcadlem (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 189 |
Moderní jídelní stůl
Halmar HALIFAX beton (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Halmar K560 židle hořčicová
Halmar K560 židle hořčicová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0169 (1031691401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
8 220 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR bílá lakovaná (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 035 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K211 židle šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 270 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar ROMANO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-170 OLW)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 GREY2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Komoda
Halmar SAMBA REG5 KOM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 832 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MELTON 200-300x101x76 cm světlý ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
25 278 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 200-300 |
Odkládací stolek
Ambiance KO-NB1510570 Odkládací stolek kovový 66 cm bílá
skladem
725 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolek
Halmar PAXOS LAW-1 barva: kašmír - černá
2 - 3 týdny
4 430 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Materiál desky: | MDF |
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
