NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, barva ořech (P-011 WAL) |
skladem CEN
|
243 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4) |
skladem CEN
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FAUST sestava stůl + 4 křesla dub sonoma |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar SPIN 2 světle šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Vitrína
Halmar RANDOM W-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 160 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 210 |
Moderní jídelní židle
Halmar K528 cappuccino
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar VERDE konferenční stolek černá mramor / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, bílý plast (CT-X7029 WT)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Bílá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, snadno čistitelná šedá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2159 GREY2)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Křeslo
Halmar MILANO 1S - olivová tap. Castel 39
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, šedý dub, HT-R5010 GREY
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 popelavá
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar TRESSE konferenční stolek béžový
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Lamino |
Kuchyňská linka
Halmar VIVIAN 240 korpus: kašmír, dekor: kašmír (10 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 359 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Kašmír |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRY stůl kulatý, deska - ořech, nohy - černý
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 105.00 |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-224 OLW
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, divoký dub, HT-F4316 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
