NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-001 BUK) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton) |
skladem
|
4 090 Kč |
Celkem 2959 produktů
Kancelářská židle
Autronic šedá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářské křeslo
Halmar BERKEL černo-červená
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá/červená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE 2 hořčicová (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Křeslo
Halmar SOFT 3 zlatá rám, tmavě zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 578 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar TRAVERSO S travertin / bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Houpací křeslo
Halmar VASCO hořčicová
2 - 3 týdny
3 597 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 90x90x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-306 WT)
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 140x80, MDF, bílá matná deska, kovové nohy v barvě dubu. (HT-W1214 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 GREY)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Komoda
Halmar ONDA 2D černá/artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 600 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar FERNANDO stůl rozkládací, deska - bílá mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 BK)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Dřevěná jídelní židle
DAN-FORM CRIB imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 390 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Kancelářské křeslo
Autronic hnědá, látka, AK-491 DBR2 (AK-491 DBR2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Věšák
Autronic Věšák, bambus, přírodní, DR-B004 NAT (DR-B004 NAT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 25 cm |
Konferenční stolek
Halmar LOCA konferenční stolek horčice (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva: | hořčice |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K576 židle olivová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Barva nohou: | Černá |
Zrcadlo
Halmar PLAZA zrcadlo nástěnné, stříbrné
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, manšestrová látka, DCH-V4009 YEL6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
