NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník (83168-12 WT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60 cm, barva dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 DUB) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton) |
skladem
|
1 290 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO 2 tkanina, šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Šatní skříň
Halmar LOTTA 2D2S bílá/dub sonoma (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 417 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 190 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 634 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar ELEFANTE obdelník rozkládací 160-240/100 dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
21 732 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní stůl
Halmar DIESEL rozkládací deska - bílá mramor /tmavěšedá, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik mátová
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 180x200 (1055870301) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 448 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Pohovka
Halmar ROBERTO křeslo rozkládací šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 923 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH síťovina, černá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, nastavitelný podhlavník, potah černá síťovina mesh, mechanika permanent kontakt (KA-R215 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 781 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kov, černý lak (HT-F4413 OAK)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek 69x69x43cm, kov CT-F4114 WT
skladem CEN
2 290 Kč
| Materiál desky: | Kov |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-2 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 95 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, béžová, látka, ASB-C3034 CRM2
skladem CEN
4 851 Kč
| Šířka (cm): | 180.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Rozkládací pohovka
Autronic Trojmístná, krémová, látka, ASB-C3030 CRM6
skladem CEN
3 990 Kč
| Šířka (cm): | 186 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Krémová |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
