NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl konferenční 55x55x45 cm, MDF bílá deska, nohy bambus přírodní odstín (AF-1134 WT) |
skladem CEN
|
495 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FINO dub wotan / antracit |
2 - 3 týdny
|
1 636 Kč |
Celkem 2960 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 BK4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (HC-465 YEL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolky
Halmar FOLLA sestava černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar FOSTER světle hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 473 Kč
| Barva: | Světle hnědá |
| Materiál: | Přírodní kůže / ekokůže |
| Barva detailu: | Sv.hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 hořčicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 béžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel
Halmar MARGARITA 160 šedá/přírodní (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar BARETTI dub artisan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 526 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Manželská postel
Halmar BORNEO LOZ-160160 dub artisan/černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 178 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Botník / taburet
Autronic Botník / taburet, police, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1016 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, černá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90cm, MDF, 3D dekor dub san remo, kovové nohy, černý lak. (HT-W1570 SRE)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830seda Regál koupelnový závěsný s přísavkami šedý
skladem
295 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, old wood, HT-F4318 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
