NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2) |
skladem CEN
|
333 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-414 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2960 produktů
Křeslo
Autronic Křeslo ušák potah modrá látka, nohy masiv kaučukovník (AK-312 BLUE2)
skladem CEN
3 141 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
Halmar LOTTA 120 dub wotan/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 209 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 160 |
Manželská postel s nočními stolky
Forte CHANTON BLQL181B-C772 šedá/dub (6*Karton)
Doprava zdarma
skladem
10 090 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Televizní stolek
Halmar ETNA stolek černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar AMBASADOR šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 137 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble 200x200 BE-0575 dub (105575141) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
44 748 Kč
| Velikost matrace: | 200 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo skořicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VITORINO, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 378 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Kancálářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá ekokůže, kříž kov chromový, houpací mechanismus, čalouněné područky (KA-D8104 GREY)
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černé kovové nohy (HC-462 BG2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Věšák
Autronic Věšák dvouramenný s košem na prádlo, černý plast. (GD-176 BK)
skladem CEN
390 Kč
| Výška (cm): | 169 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 GREY)
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, dub, HT-R5010 OAK
skladem CEN
2 190 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, šedý dub, HT-R5216 GREY
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B028 NAT
skladem CEN
1 971 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 263 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 75 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
