NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Taburet s úložným prostorem, látka šedá (TAB-461 GREY2) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 936 Kč |
Celkem 2960 produktů
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Křeslo
Autronic Křeslo ušák potah modrá látka, nohy masiv kaučukovník (AK-312 BLUE2)
skladem CEN
3 141 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Manželská postel s nočními stolky
Forte CHANTON BLQL181B-C772 šedá/dub (6*Karton)
Doprava zdarma
skladem
10 090 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar ETNA stolek černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Šatní skříň
Halmar INDIANAPOLIS dvoudveřová se zásuvkami I1 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 025 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Výška (cm): | 192 |
Televizní stolek
Halmar LINKaSTYLE LS3 kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 989 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 51 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Kancelářské křeslo
Halmar AMBASADOR šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 137 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble 200x200 BE-0575 dub (105575141) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
44 748 Kč
| Velikost matrace: | 200 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 židle béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo skořicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar VERDE konferenční stolek bílá mramor / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Věšák
Autronic Věšák dvouramenný s košem na prádlo, černý plast. (GD-176 BK)
skladem CEN
390 Kč
| Výška (cm): | 169 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak (HT-F4618 GREY)
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 popelavá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B028 NAT
skladem CEN
1 971 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s vysokým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
