NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, bílý kov (81119 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON1) |
skladem CEN
|
198 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 180x200x30 |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2960 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá - matná (P-008 GREY2)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Křeslo
Autronic Křeslo, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín (AK-321 SIL2)
skladem CEN
3 411 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (HC-465 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - skořicová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Kuchyňská linka
Halmar EMMA 240 korpus: dark carbon wood, přední barva: dub artisan / černá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 516 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | šedá/hnědá |
Komoda
Halmar ETNA komoda černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 008 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Televizní stolek
Halmar JUNGLE černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 746 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 59.5 |
Vitrína
Halmar BULLET W-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Botník
Autronic Botník, 2 police, MDF, dekor staré dřevo sonoma, černý kov (GD-413 OLW)
skladem CEN
441 Kč
| Výška (cm): | 44 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 CAP2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 961 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Relaxační křeslo
Halmar PULSAR s funkcí masáže béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Barová židle
Halmar H125 nohy - černá, sedadlo - popelavá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VERTIGO, pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 951 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HEY hnědé Buklé
Doprava zdarma
skladem
8 200 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Kancelářský kontejner
Autronic 30x46x59cm, kov, bílá, AUK-E1130 WT
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 59.2 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-973 YEL4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
