NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, bílý kov (81119 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 120cm, barva třešeň. Baleno v ochranné fólii. (P-002 TR) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON1) |
skladem CEN
|
198 Kč |
Celkem 2960 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá - matná (P-008 GREY2)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Konferenční stolek
Halmar CAROLINA dub zlatá/černá
2 - 3 týdny
3 586 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Televizní stolek
Halmar JUNGLE černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 746 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 59.5 |
Šatní skříň
Halmar BULLET S-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MUSCA deska - šedá mramor, noha - jasně šedá / zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 789 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar DANCAN, bílá mramor / šedá / jasně šedá / černá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 430 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Polštář Aloe Sense 50x70
Polštář Aloe Sense 50x70
skladem
590 Kč
| Typ: | Na spaní |
| Rozměr: | 50x70 |
| Tvar: | Obdélník |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 CAP2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Relaxační křeslo
Halmar PULSAR s funkcí masáže béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 102 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010slon Slon
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlá růžová
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 180x90cm, lamino, dub, HT-R5316 OAK
skladem CEN
4 790 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VERTIGO, pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 951 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HEY hnědé Buklé
Doprava zdarma
skladem
8 200 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, sametová látka, DCH-425 BR4
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
