NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 40 cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-023 BK) |
skladem CEN
|
243 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY) |
skladem CEN
|
3 321 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 180x200x30 |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2960 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mech., šedá látka, plast. kříž (KA-G198 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 YEL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C806 GREY)
skladem CEN
1 790 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Křeslo
Halmar FODEN 2 přírodní
2 - 3 týdny
4 724 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Přírodní ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO šedá velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
Halmar NEST W-2 dub lefkas/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 192 |
Manželská postel
Halmar ESTELLA 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 132 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Barová židle
Halmar H96 námořnická
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Modrá |
| Barva sedáku: | Modrá |
| Barva kostry: | Černá |
konferenční stolek
Halmar GENESIS_S bílá mramor / ořechová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | Keramika |
Kancelářská židle
Autronic zelená látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 GRN3)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva: | Zelená |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar FELIX stůl rozkládací, deska - šedá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 243 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 141-201 |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo béžová
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 CRM2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K287 židle šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, hnědá, ABP-E1083 OLW
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-K 180 cm s krbem, kašmír/ořech/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 511 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B027 NAT
skladem CEN
891 Kč
| Výška (cm): | 74 cm |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 béžová mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 382 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
