NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, černý mat (80609-A BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 60cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 SON1) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 3 |
|
LB Bohemia SILVER SENSE 50 x 70 |
skladem
|
690 Kč |
Celkem 2960 produktů
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová chromovaná konstrukce, nosnost 10 kg (80003-09 CR)
skladem CEN
801 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 přírodní / černá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Vitrína
Halmar ROCO RO6 obdelník otevřená k:antracit
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 37,5 |
Křeslo
Halmar OPTIMA cappuccino - béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I8 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 960 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 122 cm |
Křeslo
Halmar SOLARIA s funkcí masáže a vyhřívání, krémová / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
27 422 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Masážní křeslo |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Botník
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor staré dřevo sonoma, černý kov (GD-414 OLW)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 64 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic černá látka, šedý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C713 BK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Halmar BORNA S konferenční stolek deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní stůl
Halmar CARMELO stůl kulatý, deska - ořech, noha - černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Barová židle
Halmar H117 barová židle šedá
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Křeslo
Halmar WHISPER, černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kuchyňská linka
Halmar MARIJA 200 korpus: dub sonoma, přední barva: bílá lesk (7 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 529 Kč
| Šířka (cm): | 200.00 |
| Barva: | Bílá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (HC-462 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, tmavě šedá látka, černý kov (DCH-P3146 GREY2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Televizní stolek
Halmar OVO beton tmavě/dub starý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 53 cm |
Křeslo
Halmar ORIS otočné, vícebarevné
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kancelářské křeslo |
Křeslo
Halmar PESTO s opěrkou nohou, funkce kolébky, popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 279 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Matrace
HG Style PURE FOAM 22/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Výška: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 160x90cm, mdf, old wood, HT-F4316 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
5 391 Kč
| Rozklad: | Ne |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
