NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-06 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-06 WAL) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno v ochranné fólii (P-013 SON2) |
skladem CEN
|
333 Kč |
Celkem 2960 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka, houpací mechani (KA-G408 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 LAN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Polohovatelné rozkládací křeslo
Halmar AGUSTIN M s funkcí masáže šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik hořčicová
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Vitrína
Halmar NORD dub wotan/antracit
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 364 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 182 |
Dětská kancelářská židle
Halmar GOL zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zelená |
Vitrína
G+K Meble I WZ-0169 (1031690101) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
19 674 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Televizní stolek
Halmar FARO televizní stolek černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo tmavě hnědá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 béžová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, černá pohupová podnož (DCL-D1275 GRN4)
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar HILARIO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 766 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 180-260 |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Sedačka
Halmar MILANO 2S olivová tap. Castel 39
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 103 Kč
| Šířka (cm): | 117 |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
| Barva primární: | Olivová |
Relaxační křeslo
Halmar GASPAR 2 béžová
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar BETTY s nastavitelnou pracovní deskou bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 784 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar GINA přírodní skořicová
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva: | Skořicová |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní stůl
Halmar RUPERT ořech
2 - 3 týdny
4 318 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
