DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Craft (10266), sada 9ks, 2-3-4-5-6-7-8-9-10mm |
skladem
|
100 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium 8825100 úhelník tesařský/truhlářský víceúčelový, 180mm, kov |
ihned k expedici
|
191 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8825130) s příložníkem, 250x125x5mm, ocelový |
ihned k expedici
|
334 Kč |
Celkem 7396 produktů
Svěrák otočný
Extol Premium (8812630) multifunkční, 125mm, 15kg, rozevření 125mm, upínací síla 16kN o 360° otočná čelist
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák |
Bruska stolní
Extol Premium (8892120) 520W, kotouč 200mm
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon: | 520 W |
Měřící pásmo
Extol Premium (8821093) ocelové, 30m,š. pásku 13mm
skladem
341 Kč
| Rozsah měření do:: | 30 m |
Svěrák
Fortum (4752624) svěrák otočný s kovadlinou, 150mm, SG Iron
Doprava zdarma
skladem
3 199 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák |
Aku vrtačka
Festa 28003 20V/ 2, 0Ah
Doprava zdarma
skladem
3 187 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Úhlová bruska
Procraft PW1200E 125 mm s regulací otáček
skladem
1 176 Kč
| Příkon: | 860 W |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Benzínová elektrocentrála
Extol Premium 8895550 digitální invertorová, 3,5kW
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Typ: | Invertorová elektrocentrála |
| Trvalý výkon generátoru, kW: | 3.2 |
| Počet fází: | jednofázové |
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA40bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
1 888 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Bruska úhlová
Extol Premium (8892020) AG 230 SR
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Průměr kotouče: | 23 cm |
Měřící pásmo
Extol Premium (8821092) ocelové, 20m,š. pásku 13mm
skladem
230 Kč
| Rozsah měření do:: | 20 m |
Stolní bruska
Total TBG15015 bruska stolní dvoukotoučová, 150W, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 090 Kč
| Příkon: | 150 W |
Aku vrtací šroubovák
Procraft PA18C
skladem
1 144 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1.5 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF920-230
Doprava zdarma
skladem
8 299 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 920 mm |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Úhlová bruska
Procraft PW2200ES (PW1400ES), 180mm
skladem
1 862 Kč
| Příkon: | 1400 W |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
