DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Premium (8858022) taška na nářadí s kovovou rukojetí, 49x23x28cm, 31 kapes, nylon |
ihned k expedici
|
689 Kč | |
| 2 |
|
Total THT250FL1206 Šroubovák s hroty, sada 12ks, CrV |
skladem
|
133 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 8815403 - svěrka trubková nastavitelná, fixace na pevném konci pomocí trubky s vnějším závitem DN 20 - 3/4 -26,9mm |
ihned k expedici
|
305 Kč |
Celkem 7396 produktů
Aku excentrická bruska
Extol Premium (8891847) SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
549 Kč
| Průměr brusného kotouče: | 12.5 cm |
Svitnovací metr
Extol Premium 8821043 s odečítacím okénkem, 3m, š. pásku 16mm
skladem
96 Kč
| Rozsah měření do:: | 3 m |
Bruska vibrační excentrická
Extol Craft (407202) 430W, 125mm
skladem
1 388 Kč
| Průměr brusného kotouče: | 12.5 cm |
| Příkon: | 430 W |
Šňůra značkovací s rychlonavíjením
Extol Premium (8847300) 30m, tělo z ABS plastu
skladem
108 Kč
| Barva: | Červená |
Akumulátorový rázový utahovák
Extol Premium (8891811) 1/2 aku SHARE20V, 180Nm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
599 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Stolní bruska
Total TBG35020 bruska stolní dvoukotoučová, 350W, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
2 190 Kč
| Příkon: | 350 W |
Svěrka
Total THT1321204 Svěrka F, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
490 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Svěrák na trubky
Extol Premium (8812635) rozsah upnutí 10-85mm
skladem
749 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák na trubky |
Měřič spotřeby elektrické energie
Extol Premium 8831260 - wattmetr, kW, kWh, V, A, Hz
skladem
345 Kč
| Typ: | Měřič spotřeby |
Řezač trubek
Extol Premium (8848013) řezač trubek s odhrotovačem, ?3-35mm, (O 1/8-1 3/8), řezací kolečko 20x6x4,8mm, HSS
skladem
579 Kč
| Typ: | Řezačka trubek |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 3-35 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
