DÍLNA a NÁŘADÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii DÍLNA a NÁŘADÍ
| 1 |
|
Extol Craft (77901) délka 305mm |
ihned k expedici
|
221 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8855400) s vrstvou diamantového prachu, délka 26cm, P400 |
ihned k expedici
|
445 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium 3171L metr svinovací, 2m, š. pásku 8mm |
ihned k expedici
|
43 Kč |
Celkem 7396 produktů
Benzínová elektrocentrála
Extol Craft (421011) 13HP/5,5kW (400V) 3x1,8kW (230V)
Doprava zdarma
skladem
16 900 Kč
| Typ: | Benzínový generátor |
| Trvalý výkon generátoru, kW: | 5.1 |
| Počet fází: | Třífázové |
Benzínová elektrocentrála
Extol Craft (421010) 13HP/5,5kW/230V
Doprava zdarma
skladem
15 239 Kč
| Typ: | Benzínový generátor |
| Trvalý výkon generátoru, kW: | 5.1 |
| Počet fází: | jednofázové |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF720-200
Doprava zdarma
skladem
5 499 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 720 mm |
| Průměr kotouče: | 200 mm |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA36bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
2 173 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Aku šroubovák
Total TSDLI04062 mini, 4V, USB nabíjení, se sadou bitů
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
690 Kč
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
Svinovací metr
Komelon Metr svinovací Self Lock CE, 3 m x 16 mm
skladem
206 Kč
| Rozsah měření do:: | 2 m |
Řezačka obkladů
Proline Řezačka obkladů, 600 mm
skladem
1 488 Kč
| Typ: | Řezačka na obklady |
| Délka řezu: | 600 mm |
Akumulátorový rázový utahovák
Extol Premium (8891810) 1/2 aku SHARE20V, 180Nm, 20V Li-ion, 2000mAh
skladem
1 389 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 1 |
Aku vrtačka
Festa 28000 20V/ 4, 0 + 2, 0Ah
Doprava zdarma
skladem
5 571 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Aku kompresor
Procraft LK30 s kombinací nafukování hubicí (bez baterie a nabíječky)
skladem
939 Kč
| Maximální tlak: | 10 bar |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
