BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG ET 20482 Stainless |
ihned k expedici
|
3 190 Kč | |
| 2 |
|
ECG MTM 1771 WE |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Indesit CALBLOCK 90530 |
ihned k expedici
|
371 Kč |
Celkem 1018 produktů
Kombinovaná chladnička
Candy CNCQ2T618CW + Cashback 1000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 1000 Kč
Cashback 1000 Kč
ihned k expedici
11 990 Kč
Vířivá pračka
Romo R 190.1
Doprava zdarma
skladem
7 036 Kč
| Náplň: | 1.5 kg |
| Hloubka: | 45 cm |
| Šířka: | 40.5 cm |
Kombinovaná pračka
Romo RC 390
Doprava zdarma
skladem
10 434 Kč
| Energetická třída: | - |
| Náplň: | 1.5 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Kombinovaná chladnička
Gorenje RF4142PW4
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.6 cm |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 231S
skladem
2 490 Kč
| Výkon mikrovln: | 800 W |
| Celkový objem: | 23 l |
| Barva: | Nerezová |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2071 SE
skladem
1 790 Kč
| Výkon grilu: | 700 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2072 SE
skladem
1 790 Kč
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Nerezová |
Mikrovlnná trouba s grilem
LG MH6535GIS černá
Doprava zdarma
skladem
3 310 Kč
| Výkon grilu: | 900 W |
| Výkon mikrovln: | 1150 W |
| Celkový objem: | 25 l |
Sklokeramický sporák
Mora C 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
8 979 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pečící trouba
ECG ETH 3701G
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Celkový objem: | 37 l |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Horkovzdušná trouba s otočným grilem
Severin TO 2056
Doprava zdarma
skladem
3 499 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Šířka: | 45 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AXL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 185 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
